• https://www.facebook.com/pages/Multimedya-Dukkani/401265439936584

Anasayfa


     Bowers & Wilkins C5 S2 Black

   
Ürün Kodu : Bowers & Wilkins C5 S2 Black
Üretici : Bowers & Wilkins
Fiyat : 811 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bowers & Wilkins C5 S2 Black
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Dilerseniz ürünü mağazamızdan temin edebilirsiniz. 

Ürünlerimiz kutusunda hiç açılmamış olup adınıza fatura edilip sevk edilecektir. 2 yıl Türkiye garantisi mevcuttur. Detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizlerle iletişim kurunuz.

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle satışlarımıza Anadolu yakasında mağazamızda devam etmekteyiz. Multimedyadukkani

Ürün Özellikleri :

Multimedya Dukkaninda yeni B&W C5 S2 kulakiçi kulaklıklar, B&W kalitesini artık yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Konfor, kalite ve uyum. Bir kulak içi kulaklık için önemli unsurlardır. B&W C5, kulağınıza oturuşu ile tescilli Secure döngü tasarımına sahiptir. Kulağınızın iç sırt yastıklı kısmına bir döngü ile hızlı ve rahat oturur, ustaca bir yenilik sağlar. Bu, tungsten dengeli bir tasarım ile birlikte, gelişmiş ses kalitesini bir yerde tutan ve aynı zamanda hareket ve faaliyetleri sırasında kullanım için ideal hale getirir. 

B&W C5, kulak içi kulaklık ve iPhone ® veya iPod ® birbirleri için yapılmıştır. B&W C5 Apple ® onaylı müzik kablosu ile zahmetsizce control,müzik dinleme, arama yapmak arasında sorunsuz geçiş sağlayan, kendi uzaktan kumanda ve mikrofonu ile birlikte gelir. 

Yaptığımız ne olursa olsun, hedefi aynıdır: en doğal, gerçekçi sesi mümkün olduğunca sizlere sunabilmek. B&W C5 ile nereye giderseniz gidin, sizinle gerçek ses alabilir. B&W C5 Mikro Gözenekli Filtresi anahtar,  akustik prensipleri ve teknolojik gelişmeler, uzun tutulan bir karışımıdır. B&W C5 bozulmamış, doğal ses teslimi sağlayan kulak içi kulaklıklar, daha önceden mümkün olandan daha geniş bir performans sağlar. B&W C5, ses yalıtımı, tasarımı ile birlikte kullanıcıların kendilerini kusursuz bir ses duymalarını sağlar. 

Eğer geniş bir ses istiyorsanız, nefes almak için odaya ihtiyacımız var. Büyük bir hoparlör için bir sorun değil, ama kulağınıza sığacak kadar küçük bir kulaklık seti için oldukça zorlu bir görevdir. B&W C5, kulak içi kulaklıklar, Mikro Gözenekli Filtresi ile soruna geçit vermez. Yüzlerce mikroskobik çelik bilyalar, ses ve müzik son derece zengin ve geniş hissediyorum, bir ses difüzör olarak hareket ederler. 

B&W C5, en rahat uyum ve şaşırtıcı gerçeklikte ses, dünyanın geri kalanını unutmak ve müzik kendinizi kaybedeceksiniz demektir. Aynı zamanda, bu kulak içi kulaklıklar yer anlamda korumak için izin vermek için yeterli ortam gürültüsünü içeri. Ve konum müzik dinlemek için idealdir. 
 

Technical features 

Secure Loop design 

Micro Porous Filter 

Neodymium magnets 

CCAW coil 

Ultra light 9um thick diaphragm 

Transparent twisted cable (OFC) 

iPhone compatible remote control 

Description 

Intra aural (ear canal) headphone with noise isolation 

Drive units 

2x Ø9mm 

Impedance 

32 ohms 

Frequency range 

10Hz to 20kHz

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.
Bowers & Wilkins

 Bowers & Wilkins

Marantz

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.657113.7118
Euro15.399315.4610