• https://www.facebook.com/pages/Multimedya-Dukkani/401265439936584

Anasayfa


     Sonos PLAY:5 White

   
Ürün Kodu : Sonos PLAY:5
Üretici : SONOS
Fiyat : 585 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Sonos PLAY:5 White
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Dilerseniz ürünü mağazamızdan temin edebilirsiniz. 

Stok temini için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürün özellikleri :

Birkaç yıl evvel  tüm evinize müziği kablosuz olarak dağıtan, kurulumu kolay ve düşük maliyetli sistemlerini piyasaya sürerek elektronik dünyasında yeni bir çığır açan Sonos’un yeni ürünü Zone Player S5 üstün bir ses kalitesine sahip, kablosuz, tüm müziğinize aynı sistem üzerinden ulaşmanızı sağlayan “hepsi bir arada” olarak adlandırılabilecek bir üründür.

Sistem, müzik severlere evlerinin her köşesinde istediği müziği dinleyebilme olanağı sunuyor. S5 kendisinden çok büyük ve karmaşık ses ekipmanlarıyla rekabet edecek nitelikte, kristal netliğinde, tüm odayı dolduran bir ses iletir. Ayrıca dijital ses mimarisi sanatçının dinleyiciye ulaştırmak istediği kusursuz bir ses üretimi sağlar. 
S5’in dijital ses mimarisi 2 tweeter, 2mid-range drivers ve bir adet subwoofer driver içerir. Her bir hoparlör özel bir dijital amplifikatör tarafından desteklenmiş ve doğru tonal denge ve derin bas seslerin duyulması için uygun hale getirilmiştir. 
İnternet bağlantısı sayesinde S5’inizle dünyanın herhangi bir noktasındaki 100.000 radyo istasyonuna, Last.fm, Napster, Pandora gibi online müzik servislerine ve bilgisayarınızdaki kişisel müzik arşivinize tek dokunuşla, ulaşıp milyonlarca şarkı arasından seçim yapabilirsiniz.
Sonos S5’inizi Sonos kontrolörünüz, App Store’dan indirebileceğiniz uygulama ile İpod Touch ve İphone’unuz ya da S5inizle birlikte verilen ücretsiz yazılım sayesinde PC ya da Mac’inizle kontrol edebilirsiniz.

Genel Özellikler
Güç Kaynağı: AC 120/240V, 50-60Hz, auto-switchable
Üst Panel Düğmeleri: Volume and Mute
Üst Panel Işıkları: Indicate ZonePlayer status and Mute status
Boyutlar (H x W x D): 8.50 x 14.40 x 4.80 in. (217 x 365 x 123 mm)
Ağırlık: 9.15 lb (4.15 kg)
Renk: Beyaz, siyah
Paket İçeriği: Sonos ZonePlayer S5, güç kablosu, line-in audio kablo, flat Ethernet kablo, Sonos Sistem Setup software CD-ROM, ürün kılavuzu ve Setup Posteri.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.
Bowers & Wilkins

 Bowers & Wilkins

Marantz

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.657113.7118
Euro15.399315.4610